2013-06-22 21:11:30

Orzeł poległ w Radzyniu i jest już pod kreską

Orzeł Przeworsk w ciągu zaledwie 13 minut stracił trzy bramki i przegrał w Radzyniu Podlaskim 0-3 osuwając się do strzefy spadkowej.

Podopieczni Macieja Huzarskiego w trakcie drugiej połowy mecze z Orlętami w Radzyniu Podlaskim w ciągu 13 minut stracili trzy bramki.

Najpierw celnie uderzył Konrad Król, a chwilę później Piotr Zmorzyński i Wojciech Hołoweńko.

Orzeł po przegranej spadł na 13. miejsce w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej oznaczające spadek.

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI - ORZEŁ PRZEWORSK 3-0 (0-0)
Bramki:
Król (52), Zmorzyński (54), Hołoweńko (65)

Orlęta: Stężała - Ptaszyński, Koczkodaj (46. Samociuk), Kazubski, Wróblewski, Pliszka (69. Mitura), Struk, Król, Zmorzyński, Tomczuk (75. Górniak), Hołoweńko

Orzeł: Drzystek - Jarosz, Vaskovets, Mazur, Broda (65. Pawełek), Zięba, Sykała, Kocur, Pilecki (65. Sierżęga), Lech, Słysz (46. Bukała, 57. Kowal)

Sędziował: Hubert Ripper z Lublina. Żółte Kartki: Koczkodaj, Tomczuk, Hołoweńko - Broda, Kocur, Sierżęga