http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-06-20 13:04:11

Stal Rzeszów opuści co najmniej 10 piłkarzy

Paweł Alancewicz i Donatas Nakrosius już rozwiązali kontrakty ze Stalą Rzeszów, a kolejni zawodnicy uczynią to wkrótce. Łącznie Stal Rzeszów opuści aż 10 piłkarzy.
 
Obydwaj piłkarze rozwiązali kontrakty z drugoligowcem za porozumieniem stron. - Odejdą także bracia Jakub i Michał Góreccy oraz Daniel Koczon i Tomasz Persona, którym kończą się kontrakty - powiedział prezes Jacek Szczepaniak "Gazecie Codziennej Nowiny".
 
Klub planuje rozwiązać kontrakty także z Saszą Kovjenicem i Mateuszem Pawłowiczem. Nie wiadomo czy uda się zatrzymać Arkadiusza Barana.
 
Odejdą także najprawdopodobniej Tomasz Margol (powrót do Górnika Zabrze) oraz Andreja Prokić, który dziś rozpoczął przygotowania z GKS Bełchatów.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

mateusz 2013-06-20 13:52:21 0 0

i odpowiem na pytanie które napewno każdego nurtuje kto za nich? odpowiadam NIKT!!!
gramy młodymi chłopakami

degener 2013-06-20 14:42:30 0 0

Czyli kolejny sezon walki o utrzymanie na 3 szczeblu rozgrywek. Jak powstanie tylko jedna II liga to Stal zapewne spadnie prezentując taką grę od kilku lat.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem