2013-06-19 21:46:35

Izolator wygrał, ale strat już nie odrobi

Mimo wygranej 3-2 z Chełmianką piłkarze Izolatora Boguchwała stracili szansę na awans do 2 ligi.

Pierwszego gola dla Izolatora Boguchwała zdobył Adrian Szyszka w 18. minucie meczu. Goście odpowiedzieli bardzo szybko, a kolejne kilka minut później prowadzili już 2-1 (obydwie bramki zdobył Marcin Gregorowicz).

Jeszcze przed przerwą wyrównującą bramkę dla "Izolacji" zdobył Michał Bereś. Zaledwie trzy minuty po przerwie Bereś przypomniał o sobie raz jeszcze ustalając wynik spotkania na 3-2 dla gospodarzy.

Mimo zwycięstwa Izolator stracił szansę na awans - na dwie kolejki przed końcem traci do Stali Mielec aż 7 punktów.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - CHEŁMIANKA CHEŁM 3-2 (2-2)
Bramki:
Szyszka (18), Bereś 2 (43, 48) - Gregorowicz 2 (19, 27)

Izolator: Pawlus - Kopiec (45. Karwat), Polak, Szpond, Róg - Szyszka (25. A. Guzior), Skiba, Burak, Domin (45. Brocki) - Bereś (77. Tyburczy), Płonka

Chełmianka: Szokaluk - Fiedeń, Borys, Krzyżak, Kuśmirek (51. Bujak) - Tywoniuk, Wasiluk (69. Kobiałka), Rusiecki, Młynarski - Wróbel, Gregorowicz (78. Fornal)

Sędziował: Piotr Kozłowski z Zamościa. Żółte kartki: Polak  - Młynarski, Bujak. Czerwona kartka: Młynarski (90, za drugą żółtą). Widzów: 250 (w tym około 100 z Chełma i Lublina)