2013-06-19 20:48:09

Stal Mielec coraz bliżej awansu do 2 ligi

Piłkarze Stali Mielec wygrali 2-0 z Orlętami Radzyń Podlaski i są coraz bliżej awansu do 2 ligi.

Pierwszy gol dla podopiecznych Włodziemierza Gąsiora padł dopiero w 64. minucie spotkania po uderzeniu Michała Pruchnika (asysta Sebastiana Łętochy). Wynika na 2-0 ustalił w ostatniej minucie meczu Dawid Florian (dośrodkowanie Dawida Dziekana).

Dzięki zwycięstwu piłkarze Stali Mielec utrzymali czteropunktową przewagę nad drugą w tabeli Tomasovią. Do zakończenia rozgrywek pozostały już tylko dwa spotkania.

W najbliższą sobotę mielczan czeka trudny ligowy pojedynek z trzecim w tabeli Izolatorem Boguchwała, która jednak stracił dziś szansę na awans.

STAL MIELEC - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2-0 (0-0)
Bramki: Pruchnik (64), Florian (90)

Stal: Wyparło - Kardyś (46. Michałek), Kościelny, Załucki, Podstolak - Żubrowski, Radulj, Walski (46. Pruchnik), Domański - Jaworski (40. Florian), Łętocha

Orlęta: Stężała - Zarzecki, Leszkiewicz, Kazubski, Wróblewski - Borysiuk, Ptaszyński, Król, Zmorzyński - Tomczuk (66. Pliszka), Hołoweńko

Sędziował: Paweł Charchut z Rzeszowa. Żółte kartki: Żubrowski, Łętocha - Borysiuk, Kazubski, Piotrowicz, Zarzecki