2013-06-16 21:55:16

Sokół wysoko ograł Przełęcz Dukla

Sokół Sieniawa wysoko, bo aż 5-0, pokonał Przełęcz Dukla grającą połowę meczu bez jednego zawodnika.

Gracze Sokoła objęli prowadzenie po golu Tomasza Wilusza w 22. minucie, jednak chyba nikt nie spodziewał się, że w tym spotkaniu padnie jeszcze tak dużo bramek.

W 44. minucie czerwoną kartkę ujrzał Łukasz Śliwiński, a rzut karny podyktowany za zagranie zawodnika gości wykorzystal Paweł Adamczyk.

Po przerwie piłkarze Grzegorza Łuczyka bezlitośnie wykorzystali przewagę liczebną aplikując rywalon jeszcze trzy gole. Do siatki trafiali kolejno Bartosz Wróbel, po raz drugi tego dnia Wilusz i w doliczonym czasie Mateusz Jędryas.

SOKÓŁ SIENIAWA - PRZEŁĘCZ DUKLA 5-0 (2-0)
Bramki:
Wilusz 2 (22, 57), Adamczyk (45-karny), Wróbel (52), Jędryas (90+2)

Sokół: Kukulski - Wrona, S. Padiasek, Skała, M. Padiasek - Wróbel (70. Pigan), Bursztyka, Zajchowski (60. Hass), Szewc - Wilusz (60. Halejcio), Adamczyk (70. Jędryas)

Przełęcz: Nowak - Rędowicz, Bożętka, Śliwiński, Pietruszka - Mikos (46. Drobek), Kmiecik, Mielech (70. Mormol), Walczak - Nikody, Kowalski

Sędziował: Tomasz Ksyta z Dębicy. Żółta kartki: Śliwiński. Czerwona: Śliwiński (44, za faul w polu karnym)

źródło: sokolsieniawa.futbolowo.pl