http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-06-10 13:30:00

Bartosz Horajecki kończy karierę piłkarską

Grający na pozycji pomocnika Bartosz Horajecki odchodzi ze Stali Stalowa Wola. Zawodnik postanowił zakończyć karierę piłkarską.
 
- Zawodnik oświadczy, że definitywnie rozstaje się z piłką nożną na poziomie zawodowym - poinformował oficjalny serwis internetowy Stali Stalowa Wola.
 
Bartosz Horajecki ma zaledwie 22 lata, więc decyzja jest mocno zaskakująca. Jak sam twierdzi jednak, zamierza zmienić miejsce zamieszkania i postawić na naukę.
 
- Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim ludziom z którymi miałem przyjemność współpracować przez te wszystkie lata: działaczom, trenerem i kibicom - powiedział zawodnik.
 
- Przede wszystkim jednak dziękuję kolegom z drużyny, dzięki którym przeżyłem piękne, niezapomniane chwile. Specjalne słowa chce również skierować w kierunku moich rodziców, bez ich pomocy nie osiągnąłbym tego wszystkiego. Dziękuję i życzę powodzenia Stali, która zawsze pozostanie w moim sercu.
 
Bartosz Horajecki jest wychowankiem "Stalówki". Występował też na wypożyczeniu w Unii Nowa Sarzyna.
 
źródło: stal1938.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Lorek 2013-06-11 13:30:44 0 0

Dzięki za wszystko Bartek!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem