2013-06-09 21:44:18

OKS Mokrzyszów wygrał ze Stalą Nowa Dęba

OKS Mokrzyszów pokonał w dzisiejszym spotkaniu drużynę Stali Nowa Dęba w stosunku 3-2, dostarczając przy tym swoim kibicom wielu emocji.

Spotkanie dobrze zaczęło się dla przyjezdnych, którzy jako pierwsi zdobyli bramkę. Stało się to za sprawą Łukasza Rożnowskiego w 39. minucie spotkania. Zawodnik Stali wykorzystał zgranie piłki głową przez kolegę z drużyny i strzałem z przed pola karnego pokonał Adriana Lasotę. Na przerwę piłkarze gości schodzili z jedno bramkową przewagą.

Drugą połowę obaj trenerzy zaczęli od roszad w składach. Okazało się, że zmiany te lepiej wykorzystali piłkarze gospodarzy. Do remisu w spotkaniu doprowadził Dominik Polit. Obrońca OKS-u zdobył bramkę w 61. minucie strzałem z rzutu wolnego z ok. 20 m z lewej strony bramki bronionej przez Kamila Kalandyka.

Na odpowiedź Stali nie trzeba było długo czekać. Już 2. minuty później, tj. w 63. minucie pięknym strzałem z ok. 25 m prosto w okienko bramki OKS-u popisał się Łukasz Milanowski.

Na drugiego gola Stali, „Meksyk” odpowiedział w 81. minucie. Stało się to po strzale głową z rzutu rożnego. Gola dającego remis zdobył Jacek Sołtykiewicz, a dośrodkowującym zdobywca pierwszej bramki – Polit.

W doliczonym czasie gry kontratak wyprowadzała drużyna z Mokrzyszowa. Jakub Uznański otrzymał w pole karne prostopadłe podanie od Sołtykiewicza, a takich sytuacji kapitan OKS-u nie zwykł marnować. „Uzi” zdobył trzecią bramkę dla swojej drużyny uszczęśliwiając tym samym kibiców. Zaraz po wznowieniu gry sędzia Patryk Tylski z Mielca zakończył spotkanie.

OKS MOKRZYSZÓW TARNOBRZEG - STAL NOWA DĘBA 3-2 (0-1)