2013-06-09 20:56:29

Pewna wygrana Resovii z Wigrami

Resovia Rzeszów pewnie wygrała w dzisiejszym meczu 33. kolejki 2 ligi wschodniej z Wigrami Suwałki 3-1.

Rzeszowianie wyszli na prowadzenie po golu Davida Kwieka na co goście odpowiedzieli trafieniem Tomasza Tuttasa.

Jeszcze przed przerwą Tomasz Ciećko strzelił drugą bramkę dla Resovii i po pierwszych 45 minutach było 2-1.

Po przerwie trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Michał Ogrodnik ustalając ostateczny wynik.

RESOVIA RZESZÓW - WIGRY SUWAŁKI 3-1 (2-1)
Bramki:
Kwiek (13), Ciećko (32), Ogrodnik (56) - Tuttas (21)

Resovia: Pietryka - Słaby, Baran, Domoń, Nikanowycz - Świechowski (67. Jaroch) - Brągiel (84. Róg), Kwiek, Tunkiewicz (79. Makowski), Ogrodnik - Ciećko (81. Kozubek).

Wigry: Sobolewski - Widejko, Wenger, Karankiewicz, Sołowiej - Tarnowski (61. Baranowski), Drągowski, Atancyković, Romachów (78. Makarewicz) - Makaradze (46. Pomian) - Tuttas.

Sędziował: Artur Mądrzak z Warszawy. Żółte kartki: Brągiel, Jaroch - Atanacyković, Romachów, Tuttas, Widejko.

źródło: własne / resovia.info