2013-06-09 12:58:29

Emocje w Boguchwale. Izolator - Tomasovia 3-3

W pojedynku czołowych drużyn 3 ligi lubelsko-podkarpackiej nie zabrakło emocji. Izolator Boguchwała zremisował z Tomasovią 3-3.

Po zaledwie 10 minutach gry na "Izo-Arenie" gospodarze prowadzili 2-0 po golach Tomasza Płonki i Michała Beresia. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa i nic nie zwiastowało aż tak dużych emocji.

Tomasovia jednak szybko zdołała się podnieść i w ciągu zaledwie czterech minut odrobiła straty. Kontaktową bramkę zdobył Sebastian Głaz, a wyrównującą Norbert Raczkiewicz.

Izolator ponownie wyszedł na prowadzenie w 70. minucie meczu, a swojego drugiego gola w tym dniu strzelił Tomek Płonka. Goście jednak i tym razem zdołali odpowiedzieć - wynik spotkania na 3-3 ustalił Ireneusz Baran.

Remis w pojedynku "Izolacji" z Tomasovią najbardziej korzystny jest dla Stali Mielec, która na cztery kolejki przed końcem ma 4 punkty przewagi nad obiema drużynami.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 3-3 (2-0)
Bramki: Płonka 2 (7, 70), Bereś (10) - Głaz (54), N. Raczkiewicz (58), Baran (77)

Izolator: Pawlus - Krzak, Brogowski, Polak, Szpond - Bereś (60. Domin), A. Burak (67. Cupryś), J. Skiba (57. Szyszka), Karwat (79. Tyburczy) - Brocki, Płonka

Tomasovia: Bartoszyk - Bojarczuk (74. Zatorski), Sękowski, Joniec, M. Skiba - Głaz, Słotwiński (86. Mazurkiewicz (86. Słotwiński) - T. Raczkiewicz (63. Chwała), N. Raczkiewicz, Baran - Żurawski

Sędziował: Mariusz Antosz z Tarnobrzega. Żółte kartki: Krzak, Szyszka - Joniec, Sękowski. Widzów 700

źródło: własne / zksizolator.eu