2013-06-08 21:26:10

Rzemieślnik Pilzno nie zdołał wygrać w Strzyżowie

Rzemieślnik Pilzno nie zdołał pokonać piłkarzy Wisłoka w Strzyżowie. Mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowie goście prowadzili 2-0 (Piotr Drozdowicz, Artur Łazowski) i niewiele wskazywało na takie emocje w dalszej części spotkania.

Losy pojedynku odwrócił jednak w przeciągu zaledwie kilku minut Rafał Rajzer, który zdobył dwa gole i doprowadził do wyrównania.

Piłkarze Rzemieślnika Pilzno jeszcze raz wychodzili na prowadzenie po trafieniu Łazowskiego, ale stan meczu wyrównał Robert Klimek.

WISŁOK STRZYŻÓW - RZEMIEŚLNIK PILZNO 3-3 (0-1)
Bramki: Rajzer 2 (51, 55), Klimek (79) - Łazowski 2 (47, 70), Drozdowicz (32)

Wisłok: Zimny - Szołdra, Rajzer, Pasek, Piechowiak - Pałys, J. Krok (57. Grabowski), Brusik, Śliwa (75. Klimek) - J. Baran, K. Baran (67. Szarowara)

Rzemieślnik: Wilczyński - Orzech, Pokrywka, Popiela, Doroba (60. Łapa) - K. Mędrek, Ciuła (84. Mitek), Tragarz (78. Czyż) - Zołotar (86. Arkadiusz Łazowski), Artur Łazowski (80 Król), Drozdowicz

Sędziował: Tomasz Giżka ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Brusik - Doroba. Widzów: 100

źródło: własne / Nowiny