2013-06-03 00:06:25

Hat-trick Piotra Drozdowicza w Sieniawie

Piłkarze Sokoła Sieniawa nie wykorzystali potknięcia Piasta Tuczempy oraz szansy na zajęcie drugiego premiowanego awansem miejsca w tabeli i przegrali u siebie z Rzemieślnikiem Pilzno 1-3.

Pierwsza bramka padła w końcówce pierwszej połowy po uderzeniu Piotra Drozdowicza, lecz gospodarze odpowiedzieli błyskawicznie golem Pawła Adamczyka.

W drugiej połowie słabo grający Sokół stracił kolejne dwa gole, oba po uderzeniach Drozdowicza który tym samym skompletował hat-trick.

SOKÓŁ SIENIAWA - RZEMIEŚLNIK PILZNO 1-3 (1-1)
Bramki:
Adamczyk (44) - Drozdowicz 3 (43, 49, 61-karny)

Sokół: Kukulski - Skała, S.Padiasek, Wrona, M.Padiasek (46. Misiąg) - Wróbel, Halejcio (66. Zajchowski), Hass, Szewc - Jędryas (58. Wilusz), Adamczyk

Rzemieślnik: Wilczyński - Orzech, Doroba, Pokrywka, Mędrek (90+2. Adrian Łazowski) - Ciuła (71. Łapa), Pisarczyk, Tragarz (78. Czyż), Artur Łazowski (88. Król) - Zołotar, Drozdowicz (87. Kosiba)

Sędziował: Artur Szelc z Krosna. Żółte kartki: Hass, Halejcio, Szewc, Wróbel - Doroba, Pisarczyk, Tragarz, Kosiba. Widzów: 400

źródło: własne / sokolsieniawa.futbolowo.pl / Nowiny