2013-06-01 22:05:21

Bezbramowy remis Siarki Tarnobrzeg ze Świtem

Siarka Tarnobrzeg zremisowała 0-0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w meczu 32. kolejki 2 ligi wschodniej.

Spotkanie toczyło się w trudnych warunkach. Przez całe spotkania padał deszcz, co znacznie utrudniało grę piłkarzom obydwu drużyn.

W pierwszej połowie lepiej prezentowali się gracze Świtu, którzy mieli więcej okazji bramkowych. Kamil Beszczyński jednak nie dał się pokonać.

Po przerwie piłkarze Siarki Tarnobrzeg byli stroną przeważającą, ale brakowało im pomysłu na wykończenie akcji i ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Na trzy mecze przed zakończeniem sezonu "Siarkowcy" są trzeci od końca z trzypunktową stratą do kolejnego w tabeli Motoru Lublin.

SIARKA TARNOBRZEG - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI 0-0

Siarka: K. Beszczyński - Korona, Grunt, Ciesielski, Sulkowski - Michalski, Stępień (68. Zalewski) - Wolan, Piątkowski, Gębalski (79. Cichos) - Truszkowski (46. Janiec)

Świt: Bigajski - Sosnowski, Drwęcki, Krzymiński, Nowotka - Szabat, Obem (77. Grzelak), Enow, Szczepański  (90. Kosiński) - Ziąbski (90+2. Drewnowski), Gajewski (62. Melon)

Sędziował: Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Żółte kartki: Gębalski, Truszkowski, Stępień - Enow, Szabat

źródło: własne