http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-03-21 21:03:48

Sikorski zostaje w Stali Rzeszów

Jak informowaliśmy kilka dni temu Sylwester Sikorski, obrońca drugoligowej Stali Rzeszów, miał przejść do trzecioligowej Stali Poniatowa. Transfer jednak nie doszedł do skutku.
 
O spodziewanej zmianie barw przez Sikorskiego informowało kilka portali zajmujących się tematyką sportową (w tym również i my) oraz podkarpacka prasa. Okazało się jednak, że zawodnik nigdzie się nie wybiera. Co więcej rozegrał on w minioną sobotę spotkanie w barwach rzeszowskiej Stali zmieniając w 60. minucie meczu Szymona Soleckiego.

Jak udało nam sie dowiedzieć działacze z Poniatowej nie dojszli do porozumienia z zawodnikiem w kwestiach finansowych i ostatecznie odstąpili od transferu. W ciągu tygodnia mieli oni skontaktować się z władzami rzeszowskiego drugoligowca, więc gdy tego nie zrobili również w stolicy podkarpacia uznano sprawę za nieaktualną.
 
źródło: własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem