2013-05-19 12:57:30

Nieudany pościg Pogoni na rezerwach Resovii

Piłkarze Pogoni Leżajsk długo gonili rezerwy Resovii w Rzeszowie. Ostatecznie jednak to gospodarze zwyciężyli 3-2.

Podopieczni Wiesława Gołdy wyszli na prowadzenie w 28. minucie po golu Sebastiana Czapy i taki wynik utrzymał się do przerwy.

Kiedy minutę po zmianie stron na 2-0 podwyższył Szymon Kaliniec wydawało się, że w tym meczu emocji już nie będzie.

W samej końcówce jednak Pogoń Leżajsk mocno przycisnęła - najpierw do siatki trafił Jacek Maciorowski, a kilka minut później wyrównującą bramkę zdobył Arkadiusz Dąbek.

Goście z prowadzenie cieszyli się jednak tylko kilkadziesiąt sekund. Zwycięskiego gola dla Resovii II zdobył w 85. minucie Radosław Adamski.

RESOVIA II RZESZÓW - POGOŃ LEŻAJSK 3-2 (1-0)
Bramki: Czapa (28), Kaliniec (46), Adamski (85) - Maciorowski (80), Dąbek (84)

Resovia II: Goszka - Ł. Świst, S. Świst, Pietrucha, Ślęzak - Adamski (86. Gołda), Rop, Kaliniec, Czapa (46. Szalacha) - Warchoł, Fedan

Pogoń: Kurosz - Warenica (16. H. Bukowski), Bubiłek (24. Pyż), Maciorowski, K. Bukowski - Bigas, Lebioda, Dąbek, Wtorek - Gilar, Leja

Sędziował: Paweł Kantor z Dębicy

źródło: własne / resovia.info