2013-05-18 22:12:09

Stal Sanok za słaba na lidera

Stal Sanok uległa na własnym stadionie drużynie lidera rozgrywek 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Tomasovii Tomaszów Lubelski 1-3.

Goście wyszli na prowadzenie już w 2. minucie meczu, kiedy to Ihor Paskiw pokonał Piotra Krzanowskiego. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą podwyższył na 2-0 dla gości.

W drugiej połowie w końcówce meczu kolejnego gola dla Tomasovii strzelił Jurij Mychalczuk.

Stalowców stać było tego dnia jedynie na honorowe trafienie Damiana Niemczyka w doliczonym czasie gry.

STAL SANOK - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 1-3 (0-2)
Bramki:
Niemczyk (90) - Paskiw 2 (2,30), Mychalczuk (83)

Stal: Krzanowski - Kokoć, Węgrzyn, Łuczka, Jaklik (62. Steliga) - Ząbkiewicz (57. Sobolak), Tabisz, Kuzicki, Lorenc (57. Szałamaj), Niemczyk - Góra.

Tomasovia: Bartoszyk - Żurawski, Joniec, Sękowski, Skiba, Sikorski (87. Mazurkiewicz) - Głaz (90. Chwała), N. Raczkiewicz (90. T. Raczkiewicz), Gordiejczuk (76. Mychalczuk), Słotwiński - Paskiv.

Sędziował: Piotr Kozłowski z Lublina. Żółte kartki: Kuzicki, Węgrzyn, Tabisz - Skiba, Joniec, Paskiv. Widzów: 500.

źródło: własne / stal1946sanok.futbolowo.pl

Komentarze: 5

POL 2013-05-18 23:17:42

No i jak tam napinacze??? Że niby to Stal M kupuje mecze??? Dlaczego teraz nikt nie pisze że Tomasovia kupiła mecz z Sanokiemh?? że Sanok niby ma pewne miejsce w lidze i że odpuszcza mecze..ehe w tej lidze Nikt nie kupuje ani nie sprzedaje meczów... widać to po wynikach wszystkich meczy. Sanok był najnormalniej zmęczony po Pucharze. Gratulacje dla Tomasovii za ogranie groźnego rywala

pomocna stal 2013-05-19 12:02:08

najlepiej liczyć na siebie.
zmęczenie po pucharze a to macie w Sanoku kadrę 11 piłkarzy 1-szy skład trzeba było wystawić na jakiś lipny puchar i drużynę z V ligi

juras 2013-05-19 21:25:16

poco mieli by rezygnować z pucharu dla ligi jak utrzymanie już mają a awans ich nie interesuje bo w przypadku awansu skończą tak jak Jasło ...

robosnk 2013-05-19 23:20:13

do POL mylisz się bo Stal odpuszcza już mecze ponieważ nie awansuje ze względu na brak pieniędzy oraz stadionu i jak wcześniej ktoś napisał Stal Sanok mogłaby skończyć tak jak chociażby jasło teraz.
Natomiast do ... mówiłem ci chłopie że Tomasovia wygra w Sanoku i się nie pomyliłem

Git 2013-05-20 07:15:41

A dlaczego Sanok miałby pomagać Stali Mielec. Gdy przez kilka lat Mielec notorycznie bronił się przed spadkiem Sanok kilka razy oddawał im pkt. A gdy rok temu to Sanok był na krawędzi to Mielec w ostatnim meczu sezonu robił wszystko aby ich spuścić ligę niżej ;)