2013-05-18 22:12:09

Stal Sanok za słaba na lidera

Stal Sanok uległa na własnym stadionie drużynie lidera rozgrywek 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Tomasovii Tomaszów Lubelski 1-3.

Goście wyszli na prowadzenie już w 2. minucie meczu, kiedy to Ihor Paskiw pokonał Piotra Krzanowskiego. Ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą podwyższył na 2-0 dla gości.

W drugiej połowie w końcówce meczu kolejnego gola dla Tomasovii strzelił Jurij Mychalczuk.

Stalowców stać było tego dnia jedynie na honorowe trafienie Damiana Niemczyka w doliczonym czasie gry.

STAL SANOK - TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 1-3 (0-2)
Bramki:
Niemczyk (90) - Paskiw 2 (2,30), Mychalczuk (83)

Stal: Krzanowski - Kokoć, Węgrzyn, Łuczka, Jaklik (62. Steliga) - Ząbkiewicz (57. Sobolak), Tabisz, Kuzicki, Lorenc (57. Szałamaj), Niemczyk - Góra.

Tomasovia: Bartoszyk - Żurawski, Joniec, Sękowski, Skiba, Sikorski (87. Mazurkiewicz) - Głaz (90. Chwała), N. Raczkiewicz (90. T. Raczkiewicz), Gordiejczuk (76. Mychalczuk), Słotwiński - Paskiv.

Sędziował: Piotr Kozłowski z Lublina. Żółte kartki: Kuzicki, Węgrzyn, Tabisz - Skiba, Joniec, Paskiv. Widzów: 500.

źródło: własne / stal1946sanok.futbolowo.pl

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 6

POL 2013-05-18 23:17:42 0 0

No i jak tam napinacze??? Że niby to Stal M kupuje mecze??? Dlaczego teraz nikt nie pisze że Tomasovia kupiła mecz z Sanokiemh?? że Sanok niby ma pewne miejsce w lidze i że odpuszcza mecze..ehe w tej lidze Nikt nie kupuje ani nie sprzedaje meczów... widać to po wynikach wszystkich meczy. Sanok był najnormalniej zmęczony po Pucharze. Gratulacje dla Tomasovii za ogranie groźnego rywala

... 2013-05-19 02:22:58 0 0

Liczono bardzo na Sanok na chociaz remis, a tu zmula i wkurw.enie

pomocna stal 2013-05-19 12:02:08 0 0

najlepiej liczyć na siebie.
zmęczenie po pucharze a to macie w Sanoku kadrę 11 piłkarzy 1-szy skład trzeba było wystawić na jakiś lipny puchar i drużynę z V ligi

juras 2013-05-19 21:25:16 0 0

poco mieli by rezygnować z pucharu dla ligi jak utrzymanie już mają a awans ich nie interesuje bo w przypadku awansu skończą tak jak Jasło ...

robosnk 2013-05-19 23:20:13 0 0

do POL mylisz się bo Stal odpuszcza już mecze ponieważ nie awansuje ze względu na brak pieniędzy oraz stadionu i jak wcześniej ktoś napisał Stal Sanok mogłaby skończyć tak jak chociażby jasło teraz.
Natomiast do ... mówiłem ci chłopie że Tomasovia wygra w Sanoku i się nie pomyliłem

Git 2013-05-20 07:15:41 0 0

A dlaczego Sanok miałby pomagać Stali Mielec. Gdy przez kilka lat Mielec notorycznie bronił się przed spadkiem Sanok kilka razy oddawał im pkt. A gdy rok temu to Sanok był na krawędzi to Mielec w ostatnim meczu sezonu robił wszystko aby ich spuścić ligę niżej ;)