2013-05-18 22:15:16

Piast nadal w grze. Pewna wygrana z Kolbuszowianką

Piłkarze Piasta Tuczempy wygrali 4-0 z Kolbuszowianką i wciąż są w grze o awans do 3 ligi.

W pierwszej połowie dwa gole dla gospodarzy zdobył Kamil Drob, która trafiał kolejno w 29. i 40. minucie. Mógł jeszcze trzy minuty później, ale nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Kozioł obronił).

Dominację Piasta Tuczempy przypieczętowały kolejne dwie bramki w końcówce spotkania (Łukasz Czub i Mateusz Hołub).

Gracze Marka Strawy zajmują 3. miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej - do drugiego Sokoła Sieniawa tracą zaledwie punkt, do lidera z Jarosławia aż 7.

PIAST TUCZEMPY - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 4-0 (2-0)
Bramki: Drob 2 (29, 40), Czub (81), Hołub (90+2)

Piast: Nalepa - Gil, Kud, Wota, Wielgosz - Czub, Socha (75. Hołub), Drob (54. Iwański), Kłymak (54. Gierczak), Pasaj (81. Walczak) - Tyrawski

Kolbuszowianka: Kozioł - Skowron, M. Serafin, Dec (65. Koń), Pastuła, Serafin - Gorzelany, Pik (70. Mokrzycki), Warzocha (61. Pruś) - Czyżewski, Szalony

Sędziował: Tomasz Giżka ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Warzocha, Gorzelany, Dec

źródło: własne / kspiasttuczempy1937.futbolowo.pl