2013-05-18 20:18:02

Resovia pokonała Pogoń Siedlce

Piłkarze Resovii wygrali 2-0 z Pogonią Siedlce w meczu 30. kolejki 2 ligi wschodniej.

Pierwszego gola dla "Pasiaków" zdobył już w 2. minucie spotkania Tomasz Ciećko. Wynik spotkania na 2-0 dla Resovii ustalił jeszcze przed przerwą Konrad Domoń.

Podopieczni Tomasza Tułacza zajmują 4. miejsce w tabeli 2 ligi wschodniej. Do premiowanej awansem pozycji tracą 6 punktów. Rozegrali jednak o jeden mecz mniej niż rywale (nie licząc Pelikana Łowicz).

RESOVIA RZESZÓW - POGOŃ SIEDLCE 2-0 (2-0)
Bramki: Ciećko (2), Domoń (37)

Resovia: Pietryka - Słaby, Domoń, Makowski, Kozubek - Świechowski (89. Buczek), Nikanowycz, Tunkiewicz (75. Czapa), Ogrodnik (87. Brągiel) - Zaniewski (60. Jaroch), Ciećko

Pogoń: Kozaczyński - Augustyniak, Urbański, Nowak, Dzienis - Stromecki (46. Jędrzejczyk), Dołubizna, Wójcik, Starek (74. Kaszubowski) - Dziubuński, Lach (46. Ekwueme)

Sędziował: Paweł Malec z Łodzi. Żółte kartki: Augustyniak, Dołubizna, Dzienis

źródło: własne / resovia.info