2013-05-12 22:16:18

Trzy rzuty karne w meczu Strumyka Malawa z rezerwami Resovii

Trzy rzuty karne, z czego dwa zamienione na gole, oglądali kibice w meczu zakończonym wynikiem 2-0 pomiędzy Strumykiem Malawa a rezerwami Resovii Rzeszów.

Pierwszy rzut karny na bramkę zamienił Maciej Grad dając prowadzenie Strumykowi. Zawodnik ten nie dokończył meczu, gdyż w 68. minucie meczu po otrzymaniu drugiej żółtej kartki musiał opuścić boisko.

Rezerwiści rówież wywalczyli "jedenastkę", lecz Sebastian Fedan nie zdołał jej wykorzystać.

Gospodarze swój drugi rzut karny wykonywali na dwie minuty przed końcem meczu. Grzegorz Woźniak nie pomylił się ustalając wynik spotkania.

STRUMYK MALAWA - RESOVIA II RZESZÓW 2-0 (1-0)