2013-05-11 20:50:01

Pewna wygrana Przełęczy w Żurawicy

Zespół Przełęczy Dukla pokonał 3-0 w meczu wyjazdowym autsajdera 4 ligi podkarpackiej Żurawianke Żurawica.

Przełęcz pewnie ograłą zespół Żurawianki, choć do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Po przerwie do bramki gospodarzy trafiali Łukasz Rędowicz oraz dwukrotnie Krystian Walczak.

ŻURAWIANKA ŻURAWICA - PRZEŁĘCZ DUKLA 0-3 (0-0)
Bramki:
Walczak 2 (59, 78), Rędowicz (54)

Żurawianka: Pstrąg - Baran  (70. Kowal), Korytko, Mazur, Wardęga (72. Podolak) - Mateusz Pawłowski, Marek Pawłowski, Beer, Łaskarzewski - Grad, Jaroch.

Przełęcz: Nowak - Rędowicz (72. Mikos), Kozak, Śliwiński, Pietruszka - Soliński (55. Wojtowicz), Koncewicz, Kmiecik, Mielech, Nikody (70. Zięba) - Walczak (77. Kowalski)

Sędziował: Tomasz Szewczyk z Dębicy. Żółte kartki: Marek Pawłowski, Grad - Rędowicz. Widzów: 130.

źródło: własne / przeleczdukla1947.futbolowo.pl