2013-05-11 20:35:35

Wyjazdowy remis Karpat Krosno z Avią Świdnik

W rozegranym w Poniatowej meczu pomiędzy pełniącym role gospodarza zespołem Avii Świdnik a Karpatymi Krosno padł remis 2-2.

W ostatnich latach Karpaty Krosno przywoziły z meczów z Avią Świdnik punkt. Tak było i tym razem.

Pierwsza bramka padła tuż po rozpoczęciu frugiej połowy spotkania. Bramkarza gospodarzy pokonał Bartłomiej Buczek.

Świdniczanie najpierw wyrównali a następnie wyszli na prowadzeniepo golach Bartłomieja Mazurka i Wojciecha Białka. Ten pierwszy na kilka minut przed końcem meczu otrzymał czerwoną kartkę.

Ostatecznie do remisu doprowadził Michał Zajdel po czym mecz zakończył się "tradycyjnym" podziłem punktów.

AVIA ŚWIDNIK - KARPATY KROSNO 2-2 (0-0)