2013-05-05 22:50:25

Pewna wygrana Kolbuszowianki w Mokrzyszowie

Mecz 24. kolejki 4 ligi pomiędzy OKS Mokrzyszów a Kolbuszowianką zakończył się wygraną gości 3-0.

Piłkarze OKS Mokrzyszów ulegli na własnym stadionie Kolbuszowiance Kolbuszowa. „Meksyk” przegrał to spotkanie w stosunku 0-3.

Pierwsza bramka dla przyjezdnych padła już w 13. minucie, a jej autorem był Tomasz Warzocha. Pokonał on bramkarza gospodarzy strzałem z rzutu wolnego z odległości 17 metrów.

Miejscowi mogli wyrównać w 21 minucie, lecz strzał Kamila Lipca z 16 metrów o centymetry minął słupek bramki gości. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem przyjezdnych.

Do drugiej części spotkania obie drużyny przystąpiły mocno skoncentrowane. W 59. minucie szczęście ponownie uśmiechnęło się do piłkarzy KKS-u. W pole karne lewą stroną wbiegł Łukasz Gorzelany i otrzymawszy wcześniej piłkę pokonał on bramkarza gospodarzy.

W 61. minucie  w pole karne kolbuszowianki wbiegł jeden z graczy Mokrzyszowa. Bramkarz gości chcąc przeciąć podanie adresowane do napastnika zahaczył jego nogi. Sędzia podyktował rzut karny.

Niefortunnym egzekutorem jedenastki okazał się Kamil Guściora, którego strzał przy lewym słupku bramki wybronił dobrze spisujący się Mateusz Kozioł.

W 64. minucie na boisku w drużynie „Meksyku” zameldował się Jacek Sołtykiewicz zmieniając tym samym Guściorę. Nie zagrał oj jednak długo, gdyż już 8 minut później musiał opuścić boisko wyrzucony przez sędziego za dwie żółte kartki.

W 78. minucie przyjezdni zdobyli swojego trzeciego gola w meczu. W polu karnym najlepiej odnalazł się Łukasz Korab, który swoim strzałem ustalił wynik spotkania.

W 84. minucie boisko opuścił kolejny piłkarz gospodarzy. Tym razem był to Damian Prarat, który podobnie jak kolega z zespołu skompletował na swoim koncie dwa żółte kartoniki.

Mecz zakończył się wynikiem 0-3. Goście zasłużenie wygrali to spotkanie.

OKS MOKRZYSZÓW - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 0-3 (0-1)
Bramki: Warzocha (13), Ł. Gorzelany (59), Korab (78)

OKS: Zawadzki - Malicki (Ł. Rzepiela), Prarat, Stępień, Guściora (64. Sołtykiewicz), Łękawski, Uznański (73. Dąbek), J. Rzepiela, Polit, Lipiec, Paruch (81. Saja)

Kolbuszowianka: Kozioł - Skowron, M. Serafin, Ł. Gorzelany, P. Pik (75. Czyżewski), S. Serafin, K. Gorzelany (81. Mokrzycki), Lorenc (46. Pastuła), Warzocha, Pruś, Szalony (68. Korab)

Żółte kartki: Prarat, Sołtykiewicz - S. Serafin, Pastuła, Warzocha, Pruś. Czerwone kartki: Sołtykiewicz (72, za drugą żółtą), Prarat (84, za drugą żółtą)

źródło: własne (Chmura)