2013-05-04 21:05:58

Niespodzianka w Tuczempach. Piast zremisował z Wisłokiem Strzyżów

Do sporej niespodzianki doszło w meczu wicelidera Piasta Tuczempy z Wisłokiem Strzyżów, który to zakończył się remisem 1-1.

Piast, który kilka dni temu pokonał w Jarosławiu liderujący JKS, nie zdołał tym razem na własnym boisku udowodnić swojej wyższości nad niżej notowanym Wisłokiem Strzyżów.

Goście wyszli na prowadzenie po golu Pawła Pałysa w 30 minucie meczu. Korzystny dla gości wynik utrzymywał się niemal przez całe spotkanie.

Remis podopiecznym Marka Strawy uratował na kilka minut przed końcem Łukasz Tyrawski.
PIAST TUCZEMPY - WISŁOK STRZYŻÓW 1-1 (0-1)