2013-05-04 20:41:42

"Stalówka" wygrała ze Świtem Nowy Dwór

Stal Stalowa Wola pokonała Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 w meczu 27. kolejki 2 ligi wschodniej.

"Stalówka" wyszła na prowadzenie w 19. minucie po bramce Damiana Łanuchy i do przerwy prowadziła 1-0.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy wyrównującą bramkę dla Świtu zdobył Kamil Szczepański, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy.

Zwycięskiego gola zdobył w 69. minucie Krystian Getinger przerywając tym samym serię dwóch porażek z rzędu Stali.

Na ławce trenerskiej stalowowolskiej drużyny zadebiutował Paweł Wtorek.

STAL STALOWA WOLA - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2-1 (1-0)
Bramki: Łanucha (19), Getinger (69) - Szczepański (49)

Stal: Wołoszyn - Czarny, Bogacz, Bartkiewicz, Kachniarz - Kantor, Reiman, Getinger, Łanucha (79. Horajecki) - Juda (64. Mikołajczak), Fabianowski

Świt: Bigajski - Sosnowski, Krzymiński (88. Krawczyk), Kamiński, Nowotka - Szczepański, Obem (46. Grzelak), Ziąbski, Szabat - Strzałkowski, Melon (73. Drewnowski)

Sędziował: Jacek Lis z Katowic. Żółte kartki: Fabianowski - Szczepański

źródło: własne / switndm.cba.pl