2013-05-04 20:05:29

Minimalna porażka Resovii w Niepołomicach

Piłkarze Resovii Rzeszów przegrali w meczu wyjazdowym z wiceliderem 2 ligi wschodniej Puszczą Niepołomice 1-0.

Rzeszowianie w pierwszej połowie mieli dwie dobre okazje do objęcia prowadzenia, obie po akcji Michała Ogrodnika.

Najpierw "Pasiaki" wywalczyły rzut karny, jednak Robert Tunkiewicz przegrał pojedynek z Krystianem Stępniowskim.

Chwilę później gospodarze o mały włos nie strzelili sobie bramki samobójczej.

W drugiej części gry po jednej z akcji piłkarzy Puszczy padł jedyny gol spotkania. Piłkę do bramki strzeżonej przez Marcina Pietrykę skierował Łukasz Nowak.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - RESOVIA RZESZÓW 1-0 (0-0)
Bramka: Nowak (68-karny)

Resovia: (wyjściowy skład) Pietryka - Jaroch, Makowski, Baran, Słaby - Ogrodnik, Nikanowycz, Frankiewicz, Kwiek - Hajduk, Tunkiewicz - Ciećko.

Sędziował: Sebastian Załęski z Ostrołęki.