2013-05-01 23:46:39

Sokół Sieniawa wygrał w Żurawicy

Piłkarze Sokoła Sieniawa sięgnęli po kolejną wygraną ogrywając tym razem w Żurawicy miejscową Żurawiankę 3-0.

Gości kilka minut przed przerwą na prowadzenie wyprowadził Łukasz Bursztyka. Po wznowieniu gry po ten sam zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Miejscowych w doliczonym czasie gry trzecim golem "dobił" Wojciech Tołpa ustalając wynik meczu.

ŻURAWIANKA ŻURAWICA - SOKÓŁ SIENIAWA 0-3 (0-1)
Bramki:
Bursztyka (39, 59), Tołpa (90)

Żurawianka: Pstrąg - Kowal, Korytko, Mazur, Baran - Biały, Beer, Marek Pawłowski, Jaroch (77. Wardęga) - Mateusz Pawłowski, Grad (74. Łaskarzewski)

Sokół: Kukulski - Skała, S. Padiasek, M. Padiasek, Halejcio - Wróbel (66. Hass), Bursztyka, Zajchowski (88. Ożga), Szewc - Tołpa, Jędryas (77. Misiąg)

Sędziował: Jacek Zygmunt z Jarosławia. Żółte kartki: Baran, Mazur - M. Padiasek. Widzów: 150

źródło: własne / Nowiny