2013-04-28 22:04:21

Stal Mielec wygrała ciężki mecz w Chełmie

Po zaciętym spotkanium, w którym nie brakowało także czerwonych kartek, Stal Mielec wygrała w Chełmie z miejscową Chełmianką 2-1.

Od początku spotkania niżej notowani gospodarze nie zamierzali się bronić. Po jednej z pierwszych akcji piłka wylądowała na poprzeczce mieleckiej bramki w której stał Bogusław Wyparło.

Ta sytuacja nie obudziła jednak Stalowców, lecz dopiero bramka strzelona przez Mateusza Olszaka.

Trener Gąsior zareagował błyskawicznie na wydarzenia na boisku dokonując zmian w składzie, co dało efekt bramkowy tuż przed przerwą. Stan meczu wyrównał Mateusz Podstolak.

Po przerwie padła kolejna bramka dla Stali. Sergio Batata faulował w polu karnym Sebastiana Łętochę za co został ukarany czerwoną kartką. Rzut karny na gola zamienił Kamil Radulj.

Gospodarze kończyli mecz w "9". W samej końcówce drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Tywoniuk.

CHEŁMIANKA CHEŁM - STAL MIELEC 1-2 (1-1)