2013-04-27 19:25:51

Paweł Komar pogrążył Karpaty w końcówce

Gol Pawła Komara w doliczonym czasie gry przesądził o zwycięstwie Podlasia Biała Podlaska nad Karpatami Krosno.

Podopieczni Tomasza Wacka lepiej rozpoczęli to spotkanie i to oni jako pierwsi cieszyli się z gola. W 30. minucie meczu prowadzenie Karpatom dał Michał Zajdel.

Goście wyrównali dopiero po przerwie - w 54. minucie bramką na 1-1 zdobył Łukasz Sawtyruk.

Kiedy już wydawało się, że obydwie strony podzielą się punktami celnie z rzutu wolnego uderzył Paweł Komar i ostatecznie zapewnił wygraną Podlasiu.

KARPATY KROSNO - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 1-2 (1-0)
Bramki: Zajdel (30) - Sawtyruk (54), Komar (90+3)

Karpaty: Hajduk - Jarząb (74. Telesz), Czopko, Chmielowski, Włodarski - Woźniak, Kuliga (72. Stanisz), Zajdel, Kapuściński, Fydrych (68. Korzeniowski) - Buczek (86. Pęcak).

Podlasie: Wasiluk – Szpański, Komar, Mirończuk, Jaszczyński (46. Adamiuk) - M.Paczkowski, Jesionek (74. Biegajło), Litwiniuk, Lesiuk - Gawroński, Pawluczuk (46. Sawtyruk).

Sędziował: Paweł Małodziński z Mielca. Żółta kartka: Litwiniuk. Widzów: 400

źródło: własne / karpatykrosno.net