2013-04-21 11:04:12

Osłabione Karpaty przegrały w Boguchwale

Izolator Boguchwała grając niemal całe spotkanie z przewagą jednego zawodnika pokonał Karpaty Krosno 3-1.

Na początku spotkania czerwoną kartką w zespole gości został ukarany Paweł Wityński, po czym Karpaty... wyszły na prowadzenie.

Paweł Włodarski w zamieszaniu pod bramką Pawła Pawlusa skierował piłkę do siatki. Miejscowy wyrównali trzy minut później, a gola strzelił Bartosz Karwat.

Izolacja grając w przewadze śmielej ruszyła do ataku, co dało efekt tuż przed przerwą. Sebastian Brocki znalazł sposób na Piotra Hajduka dając biało-zielonym prowadzenie.

Kiedy wydawało się że wynik 2-1 utrzyma się już do końca spotkania, Konrad Cupryś jeszcze raz zmusił Hajduka do wyjęcia piłki z siatki.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - KARPATY KROSNO 3-1 (1-1)