2013-04-20 20:14:18

Czarni Jasło zremisowali z Lublinianką Wieniawa

W pierwszym wiosennym pojedynku na własnym stadionie Czarni Jasło zremisowali z Lublinianką Wieniawa Lublin 1-1.

Przez większą cześć meczu utrzymywał się wynik bezbramkowy, aż do momentu kiedy to w 71. minucie Mateusz Majewski pokonał Przemysława Ślarskiego.

Podopieczni Roberta Hapa nie poddawali się. Kilka minut po utracie gola Paweł Remut wyrówał stan meczu, jednak na więcej Czarnych nie było tego dnia stać.

CZARNI JASŁO - LUBLINIANKA WIENIAWA LUBLIN 1-1 (0-0)
Bramki:
Majewski (71) - Remut (78)

Czarni: Ślarski – Brożyna, Bernacki, Remut, Grzesiak – Munia (81. Setlak), Skała (46. Chrząszcz), Wolański, Cempa, Halz (67. Dziobek) – Złotek (67. Kukowski).

Lublinianka: Zapał – Mazurek, Paździor, Boniaszczuk, Misztal – Ręba (66. Sadowski), Wójtowicz (81. Stępień), Matheo, Majewski (90. Ozimek) – Sobiech (85. Lewkowicz), Gromba.

Sędziował: Witold Kwaśny z Sędziszowa Małopolskiego. Żółte kartki: Brożyna – Boniaszczuk, Wójtowicz, Misztal. Widzów: 400.

źródło: własne / czarnijaslo.pl