2013-04-20 19:09:40

Stal Mielec pewnie ograła Stal Kraśnik

Piłkarze Stali Mielec pewnie ograli przed własną publicznością Stal Kraśnik 3-0 inkasując kolejne trzy punkt.

Mielczanie przez pierwsze 45 minut nie mogli znaleźć sposobu na golkipera gości. Bezbramkowy wynik z pierwszej połowy w drugiej części gry utrzymał się zaledwie przez niespełna 2 minuty.

Pierwszą bramkę dla Stali Mielec strzelił wprowadzony w przerwie Michał Pruchnik.. Na 2-0 podwyższył Kamil Radulj natomiast trzeciego gola strzelił ponownie Pruchnik.
Tymczasem punkty straciła Tomasovia, która w Poniatowej przegrała z Avią Świdnik 1-0. Podopieczni Włodzimierza Gąsiora tracą do liderującej jedenastki z Tomaszowa Lubelskiego 5 punktów.

STAL MIELEC - STAL KRAŚNIK 3-0 (0-0)
Bramki:
Pruchnik 2 (47, 59), Radulj (55)

Stal Mielec: Wyparło - Kardyś, Rogala, Załucki, Podstolak - Żubrowski, Radulj, Walski (46. Pruchnik), Buczyński, Michałek (46. Florian) - Łętocha.
Żółte kartki: Florian, Buczyński - Tchórz, Ryczek. Widzów: 300

źródło: własne / stalmielec.com

Komentarze: 16

ja 2013-04-20 19:29:35

3 liga, mistao mielec, druzyna walczy o awans i tylko 300 kibicow.....dramat

Stal4fun 2013-04-20 19:36:11

W Mielcu do 1996 roku była ekstraklasa.Żyje tu wielu,którzy chodzili na mecze ekstraklasy.Ba,są tacy kibice,którzy byli na meczu z Realem Madryt w Mielcu w 1976 r.Dlatego oglądanie kopaniny na poziomie III ligi nie jest szczytem marzeń tutejszych kibiców...

Harry 2013-04-20 19:38:27

@ja Stadion Stali jest w generalnym remoncie i mecze są rozgrywane na bocznym boisku nr.3 przez co podkarpacki zpn ograniczył maksymalną ilość publiczności do 300 osób i mecze odbywają się bez kibiców gości. Najpierw się dowiedz a później się dopiero wypowiadaj.

jurek 2013-04-20 20:00:39

niech lato z gosiorem i jaskotem telebim postawia zebraki mieleckie smierdziuch zeby 300 kibicuw bylo to na wisloke z nimi

muzyk 2013-04-20 20:03:08

telebim prosze lato stawiaj ile nakradles w PZpn

muzyk 2013-04-20 20:03:13

muzyk 2013-04-20 20:03:14

Przemek 2013-04-21 12:59:11

jurek ty kompleksiarzu , ale masz problem z Mielcem , a pan Lato w Mielcu jest delikatnie mowiac , przez ogromna wiekszosc nielubiany...a co do widzow to zobaczymy jak powrocimy wkoncu na wlasciwy stadion, oby w 2lidze, to frekwencja bedzie ,mysle ok

vanderjack 2013-04-21 16:49:06

Zgadzam sie z kolegami ,jesli nie wiecie jaka jest sytuacja ze stadionem nie piszczcie bzdór ze przychodzi tylko 300 osob,bo jestem pewien ze jakby moglo wejsc 1000 to by przyszedl komplet,pozdrawiam kibicow Stali Mielec

Stal4fun 2013-04-21 18:46:01

Stadion jest w remoncie.Mecze rozgrywane są albo na stadionie Gryfu(sztuczna nawierzchnia),pojemność trybun 300,albo na bocznym boisku nr 3 Stali-pojemność ok.300.Jak stadion zostanie oddany po remoncie,będzie tam 7000 miejsc.Wtedy pewnie będzie też awans.I po co ta cała dyskusja???Czym się tu emocjonować-kopaniną w III lidze??? Bez jaj...