2013-04-20 18:30:44

Cenny remis Stali Rzeszów w Płocku

Stal Rzeszów zremisowała w meczu wyjazdowym z liderem rozgrywek 2 ligi wschodniej  Wisłą Płock 1-1.

Rzeszowianie nieoczekiwanie wyszli na prowadzenie po celnej głowce Daniela Koczona w pierwszej części meczu. Prowadzenia nie oddali już do przerwy.

W drugiej połowie Wiślacy ruszlyli do ataku, Stal natomiast nastawiła się na kontry. Ataki miejscowych w końcu przyniosły skutek. Stan spotkania rezerwowy wyrównał Łukasz Sekulski.

WISŁA PŁOCK - STAL RZESZÓW 1-1 (0-1)
Bramka:
Sekulski (74) - Koczon (23)

Wisła: Szczepankiewicz - Nadolski, Magdoń, Radić , Mysona (56. Grudzień) - Janus, Sielewski, Burkhardt (61. Sekulski), Hiszpański - Dziedzic (82. Kalista), Krzywicki.

Stal: Wietecha - Pawłowicz, Duda, Nakrosius, Kovjenič  - Prokić (76. Maca), Krzysztoń, Jędryas, Persona, Lisańczuk (89. Szela) - Koczon (87. Górecki).

Sędziował: Maciej Lewicki z Gdańska. Żółte kartki: Magdoń - Lisańczuk, Pawłowicz. Widzów: 1000.