http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2009-12-30 09:12:09

Ruchy kadrowe w Ruchu Wysokie Mazowieckie

Podobne tematy Ruch Wysokie Mazowieckie
Spory ruch transferowy zapanował w Wysokiem Mazowieckiem. Tamtejszy Ruch kupuje i oddaje nie tylko piłkarzy, jest też nowy trener.
 
Na stanowisku trenera Ruchu nie pracuje już Piotr Zajączkowski. Jego następcą został Czech Miroslav Čopjak. Do klubowej kadry dołączyli także 27-letni czeski obrońca z LKS Łąka (k. Pszczyny) Ilja Zítka (brat Daniela - bramkarza Anderlechtu Bruksela) oraz 24-letni pomocnik Krzysztof Filipek z OKS 1945 Olsztyn. Do zespołu "mlecznych" przymierzani są ponadto napastnicy 23-letni Paweł Łukasik (OKS 1945) oraz Słowak Miloš Gibala z FC Rimavská Sobota. 24-letni słowacki napastnik może pochwalić sie ciekawym CV, ma bowien ma swoim koncie występamy w Pucharze UEFA w barwach dwóch drużyn: Dukli Bańska Bystrzyca i FC ViOn Zlaté Moravce.

- Łukasika doskonale znamy z występów w OKS-ie. Co do Gibali, orientację w jego umiejętnościach ma trener Čopjak - mówi Seweryn Sapiński, prezes Ruchu. - Obaj zawodnicy mają pojawić się u nas czwartego stycznia, kiedy rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej. Przyjrzymy się im i podejmiemy decyzję w sprawie ewentualnych transferów.
Po stronie strat Ruch musi odnotować Łukasza Grzybowskiego któremu kończy sie okres wypożyczenia z Hetmana Białystok. Odchodzą także Tomasz Jakuszewski (Olimpia Zambrów ?), Grzegorz Jóźwniak (szuka klubu), Wojciech Kobeszko i Krzysztof Zalewski (obaj Sokół Sokółka). Nie wiadomo czy w barwach Ruchu na wiosne występował będzie Arkadiusz Czarnecki którym interesuje się Polonia Bytom.
– Z tego co wiem, wypadł nieźle. Na razie jednak nie otrzymaliśmy żadnej oferty dotyczącej jego sprzedaży. Ponoć Polonia czeka z kwestiami personalnymi do nowego roku. Jeśli propozycja transferu wpłynęłaby zbyt późno, to wątpliwe, abyśmy na nią przystali. Trzeba byłoby przecież znaleźć wartościowego obrońcę w miejsce Czarneckiego, a czas ucieka. Dochodzi też kwota. Na razie jednak nie ma tematu – tłumaczy prezes Sapiński.

źródło: wspolczesna.pl; ruch.wys.maz.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem