2013-04-13 19:37:12

Siarka Tarnobrzeg wygrała w Elblągu

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali 2-0 z Concordią Elbląg w wyjazdowym meczu 23. kolejki 2 ligi wschodniej.

Podopieczni Artura Kupca po słabym początku rundy wygrali drugie spotkanie z rzędu. Tym razem zaksięgowali cenne trzy punkty na niełatwym terenie w Elblągu.

Pierwszy gol dla Siarki Tarnobrzeg padł w 14. minucie spotkania, a jego autorem był Konrad Stępień.

Wynik spotkania na 2-0 dla gości ustalił zaledwie 20 minut później Jarosław Piątkowski skutecznie egzekwując rzut karny.

CONCORDIA ELBLĄG - SIARKA TARNOBRZEG 0-2 (0-2)
Bramki: Stępień (14), Piątkowski (34-karny)

Concordia: Zoch - Lepczak, Loda (46. Korzeniewski), Nadolny (62. A. Stępień), Zejglić - R. Stępień, Szuprytowski, Sambor, Sadowski (80. Kiełtyka) - Szmydt (46. Zawierowski), Uszalewski

Siarka: K. Bieszczyński - Korona, Grunt, Ciesielski, Sulkowski - Kowalski, Michalski, Stępień, Wolan - Piątkowski - Truszkowowski

źródło: własne / info.elblag.pl