2013-04-13 19:14:25

Stal Nowa Dęba ograła Cosmos w końcówce

Stal Nowa Dęba, kończąc mecz w osłabieniu, ograła Cosmos Nowotaniec 2-1 w meczu 4 ligi podkarpackiej.

Pierwsza bramka padła w końcówce pierwszej połowy. Gola dającego prowadzenie gościom z Nowotańca strzelił Piotr Spaliński.

Po przerwie Stalowcy ruszyli do odrabiania strat. Stan meczu wyrównał Dariusz Gąsiorowski. Kilka minut później Mariusz Rożnowski otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Grający w osłabieniu gospodarze zdołali wyjść na prowadzenie w końcówce spotkania, nie oddając go już rywalowi. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył Bartosz Schlage.

STAL NOWA DĘBA - COSMOS NOWOTANIEC 2-1 (0-1)
Bramki:
Gąsiorowski (70), Schlage (88) - Spaliński (43)

Stal: A. Kotrych - Kowal, Dudziak, Dudek, Wydro - Diektiarenko (10. K. Serafin), Milanowski (46. Nowak), Rożnowski, S. Serafin, Marek (40. Gąsiorowski) - Schlage

Cosmos: Ciołek - Podgórski (70. Kłodowski), Śmietana, Jęczkowski, Badowicz (56. Majka) -  S. Pluskwik, Gołda, Laskowski, D. Mikulec (70. K. Mikulec) - Zarzyka, Spaliński (82. Szatkowski)

Sędziował: Tomasz Szewczyk z Dębicy. Żółte kartki: Schlage, Rożnowski - Badowicz, Mikulec. Czereona kartka: Mariusz Rożnowski (78, druga żółta). Widzów: 300

źródło: własne / Stal Nowa Dęba / Nowiny