2013-04-13 19:03:00

Stal Sanok wygrała z Izolatorem Boguchwała 2-1

Stal Sanok pokonała Izolator Boguchwała 2-1 w meczu 20. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwszego gola dla Stali Sanok zdobył Daniel Góra w 24. minucie meczu i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1-0.

Prowadzenie gospodarzy podwyższył dopiero w 79. minucie Piotr Łuczka, ale już kilkadziesiąt sekund później kontaktowego gola dla Izolatora Boguchwała zdobył Tomasz Płonka.

Początkowo spiker przypisał trafienie trafienie dla gości jednemu z sanoczan jako samobójcze, ale po konsultacji w szatni okazało się, że gola zdobył "Płona".

Dzięki wygranej podopieczni Ryszarda Federkiewicza odskoczyli dzisiejszym rywalom na 3 punkty i umocnili się na trzecim miejscu w tabeli.

STAL SANOK - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-1 (1-0)
Bramki: Góra (24), Łuczka (79) - Płonka (80)

Stal: Krzanowski - Jaklik (59. Faka), Kokoć, Łuczka, Pluskwik - Sobolak (51. Ząbkiewicz), Poliniewicz (88. Lorenc), Kuzicki, Tabisz, Niemczyk - Góra (63. Szałamaj)

Izolator: Pawlus - Kopiec (84. Brogowski), Polak, Krzak, Szpond - Tyburczy, Burak, Domin (67 Bereś), Cupryś (76. Róg) - Brocki, Płonka

Sędziował: Arkadiusz Łaszkiewicz z Zamościa). Żółte kartki: Łuczka, Ząbkiewicz, Krzanowski - Burak. Widzów: 600

źródło: własne