2013-04-13 18:18:18

"Stalówka" przegrała w Niepołomicach

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali 1-3 w wyjazdowym meczu z Puszczą Niepołomice. Był to mecz 23. kolejki 2 ligi wschodniej.

Wicelider wyszedł na prowadzenie już w 1. minucie meczu po golu Pawła Moskwika. Niewiele ponad kwadrand później na 2-0 podwyższył Łukasz Popiela.

Jedyny gola dla Stali Stalowa Wola padł jeszcze przed przerwą - rzut karny na bramkę zamienił Krystian Getinger.

Wynik spotkania ustalił w drugiej połowie Łukasz Nowak.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - STAL STALOWA WOLA 3-1 (2-1)
Bramki: Moskwik (1), Popiela (17), Nowak (73) - Getinger (33)

Puszcza: Kwedyczenko - Struzik, Księżyc, Kowalski, Morawski, Janik, Lewiński, Cholewiak (74. Kałat), Moskwik (46. Kok) - Mizia, Jaromin, (64. Paul)

Stal: Ciołek - Demusiak, Wieprzęć, Lewandowski, Byrski - Piątkowski, Skórski, Rosłoń, Turczyn (88. Mościński) - Fabianowski (85. Gęśla), Białek

Sędziował: Sebastian Załęski z Ostrołęki. Żółta kartka: Struzik

źródło: własne