2013-04-13 17:19:23

Stal Rzeszów tylko zremisowała ze Świtem Nowy Dwór

Stal Rzeszów zremisowała 1-1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w meczu 23. kolejki 2 ligi wschodniej.

Na ławce trenerskiej Stali Rzeszów ponownie zasiadł młody szkoleniowiec Marcin Wołowiec. Z postawy swoich zawodników raczej nie może być zadowolony.

Od pierwszych minut przewagę mieli goście, którzy po błędach naszych obrońców mieli dwie doskonałe okazje na zdobycie gola. W obydwu przypadkach górą był Tomasz Wietecha.

W 37. minucie po uderzeniu Karola Ziąbskiego był jednak bez szans. Świt Nowy Dwór Mazowiecki prowadził do przerwy 1-0.

W drugiej odsłonie gracze Stali zdołali wypracować sobie sporą przewagę, ale długo nie trafiali do siatki. Wreszcie w 60. minucie celnym uderzeniem głową popisał się Arkadiusz Baran.

Do końca meczu Stal przeważała i miała swoje okazje, ale bramki strzelić nie zdołała. Rzeszowianie zremisowali 1-1 z ostatnią drużyną ligi i w rundzie wiosennej wciąż jest bez zwycięstwa.

Goście kończyli ten mecz w dziesiątkę - w doliczonym czasie gry czerwoną kartką ukarany został Bartosz Grzelak.

STAL RZESZÓW - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1-1 (0-1)
Bramki: Baran (60) - Ziąbski (37)

Stal: Wietecha - Drożdżal, Pawłowicz, Baran, Nakrosius - Jędryas, Alancewicz (83. Maca), Persona, Prokić - Szela (63. Lisańczuk), Koczon

Świt: Bigajski - Sosnowski, Kamiński, Drwęcki, Nowotka - Szczepański (90. Świderski), Obem, Zawiska (90. Krzymiński), Szabat - Ziąbski (82. Grzelak), Strzałkowski (63. Gajewski)

Sędziował: Zbigniew Zych z Lublina. Żółte kartki: Baran, Nakrosius - Zawiska, Ziąbski, Grzelak. Czerwona kartka: Grzelak (90, druga żółta). Widzów: 600

źródło: własne / stalrzeszow.pl