http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-03-17 21:03:07

Ukraińskie posiłki Polonii Przemyśl

Dwaj bramkarze, dwaj obrońcy i trzech napastników zasiliło zimą kadre "Przemyskiej Barcelony". Wiosną w barwach czwartoligowej Polonii Przemyśl będzie można ogladać aż siedmiu nowych graczy, z czego czterach pochodzących z Ukrainy.
 
O miejsce w bramce, po odejściu Macieja Szramowiata do Rakowa Częstochowa, rywalizować mają wypożyczony z Resovii Rzeszów Tomasz Król z Ukraińcem Mychajło Makohonem.
 
Łukasz Gawlik, który ostatnio występował w Granicy Stubno, ma w Polonii tworzyć pare stoperów z Pawłem Załogą. Jak pokazał ostatni sparing Polonii, współpraca i zgranie obydwu zawodników wymaga jeszcze sporo czasu i pracy. O miejsce w składzie ma również walczyć Paweł Kitor, który do klubu z ulicy Sanockiej trafił z obozu lokalnego rywala - Czuwaju.
 
Ołeksander Horzow, Ołeksij Fedoriuk i Anatolij Steckiw to z kolei nowi napastnicy przemyślan. Działacze zdecydowali się na zatrudnienie całej testowanej trójki napastników, bowiem wszyscy swoimi umiejętnościami przekonali do siebie Ryszarda Federkiewicza, trenera Polonii. Jak zapewniał prezes Polonii Adam Lisowiec, Anatolijem Steckiwem interesowała się również Cracovia Kraków.
 
Nie doszedł do skutku jedynie transfer Wołodymyra Jaremczuka, gdyż miał on zbyt wygórowane żądania finansowe.
 
źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem