2013-04-10 17:52:20

Siarka Tarnobrzeg wygrała z Garbarnią 3-1

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali 3-1 z Garbarnią Kraków w zaległym wyjazdowym meczu 19. kolejki 2 ligi wschodniej.

Podopieczni Artura Kupca zrehabilitowali się kibicom za ostatnią porażkę z Wigrami Suwałki. W rozegranym dziś zaległym pojedynku z Garbarnią Kraków sięgnęli po komplet punktów.

Mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej gdyby w 11. minucie rzut karny wykorzystał Mateusz Broź. Ten jednak strzelił zbyt lekko i Kamil Beszczyński bez trudu obronił strzał.

Niespełna 20 minut później Siarkę Tarnobrzeg na prowadzenie wyprowadził Marcin Truszkowski. Po przerwie dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Jarosław Piątkowski.

Jedyny gol dla Garbarni padł w 64. minucie po strzale Łukasza Cichego.