2013-04-08 16:44:28

Robert Kasperczyk zostanie trenerem Floty Świnoujście

Trener Robert Kasperczyk odchodzi ze Stali Rzeszów. Krakowski szkoleniowiec zgodnie z zapowiedziami obejmie pierwszoligową Flotę Świnoujście.
 
- Robert Kasperczyk będzie trenerem Floty Świnoujście - poinformował chwilę po 16 na swoim Twitterze Krzysztof Stanowski, dziennikarz Weszło.com.
 
Sprawę potwierdził nam jeden z działaczy Stali Rzeszów. Dziś podczas spotkania zarządu zapadła decyzja o tym, że 46-letni Kasperczyk rozwiąże kontrakt z rzeszowskim klubem.
 
Robert Kasperczyk poprowadził Stal tylko w jednym pojedynku rundy wiosennej (w wyjazdowym meczu z Olimpią Elbląg).
 
Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć jednym z najpoważniejszych kandydatów do objęcia stanowiska trenera Stali Rzeszów jest Grzegorz Opaliński.
 
Więcej szczegółów wkrótce.
 
źródło: własne / Twitter.com

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

szkoda gadać... 2013-04-08 17:48:32 0 0

i po co nam był obcy trener, który nie jest związany z podkarpacką piłką, pozamiatał po swojemu i się wypiął na klub, który dał mu zatrudnienie jak nie miał pracy! Trener bez honoru, ale zarząd też nie jest bez winy! Trzeba było zostawić Ryśka on jest z krwi i kości Stalowcem, tylko potrzeba mu było dać troche więcej czasu i wszystko by poukładał...

FCB 2013-04-08 19:26:37 0 0

jak szczepaniak nie odejdzie to nigdy nic się nie zmieni... CO TEN CZŁOWIEK ZROBIŁ DLA STALI RZESZÓW PRZEZ OSTATNIE LATA? odpowiedzcie sobie sami...

rad 2013-04-08 20:33:22 0 0

Nie sztuką jest aby odszedł, sztuka jest aby jego ewentualny zastępca był lepszy/sprawniejszy/z większą ilością kontaktów w biznesie. Bez Pana Szczepaniaka firma Watkem może przestać udzielać się.... . Śmiem twierdzić (a przynajmniej mam taką nadzieję), że jakby była szansa na pozyskania dużego sponsora kosztem stanowiska, Pan Szczepaniak by zrezygnował. Tak przynajmniej było w Marmie i Asseco. Wracając do tematu mieliśmy pecha z (jeszcze) naszym trenerem. Używał ambitnych frazesów mówiących o ambitnej pracy od początku z wizja budowy zespołu na kolejny sezon - a tu lipa... trochę kasy i priorytety się zmieniają. Pan trener zachował się po prostu jak nasi politycy:). Chociaż nie ma co mu się dziwić jeździł z Podbeskidziem na Legię czy Wisłę a teraz do Elbląga taplać się w błocie...:)

@ 2013-04-09 20:29:38 0 0

centrumtypera.com

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem