2013-03-27 19:17:01

Nieudana inauguracja Siarki Tarnobrzeg w Suwałkach

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali 0-3 z Wigrami Suwałki w zaległym wyjazdowym spotkaniu 18. kolejki 2 ligi wschodniej.

Trener Artur Kupiec pierwszego meczu o punkty w rundzie wiosennej nie może zaliczyć do udanych. Siarka Tarnobrzeg przegrała z Wigrami Suwałki 0-3.

Pierwszy gol dla gospodarzy padł już w 7. minucie spotkania po uderzeniu głową Tomasza Tuttasa. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy celnym strzałem z linii pola karnego popisał się Marcin Tarnowski podwyższając prowadzenie Wigier. Wynik spotkania ustalił kilka minut później Tuttas.

"Siarkowcy" kończyli ten mecz w dziesiątkę - w 80. minucie czerwoną kartką za faul od tyłu ukarany został Łukasz Cichos.

Był to zaległy mecz 18. kolejki. Kolejne spotkanie tarnobrzeżanie rozegrają już w sobotę ze Zniczem Pruszków (na wyjeździe).

WIGRY SUWAŁKI - SIARKA TARNOBRZEG 3-0 (1-0)
Bramki: Tuttas 2 (7, 51), Tarnowski (46)

Sędziował: Paweł Malec z Łodzi. Żółte kartki: Baranowski, Makaradze - Fall, Zawłocki, Piątkowski, Tyburski. Czerwona kartka: Cichos (80, atak z tyłu). Widzów: 600

źródło: własne / suwalki24.pl