2010-03-15 16:03:35

Piotr Kamiński w Siarce Tarnobrzeg

Piotr Kamiński, ostatnio Lech Poznań (ME), podpisał umowę na grę w Siarce Tarnobrzeg. To olbrzymie wzmocnienie dla podkarpackiego trzecioligowca, który na kilka dni przed inauguracją rundy rewanżowej ma zespół mogący z powodzeniem walczyć o awans do drugiej ligi.

Kamiński, który zgłosił się do Tarnobrzega jako wolny zawodnik, bardzo dobrze zaprezentował się w meczach kontrolnych w barwach Siarki. W ostatnim z nich rozegranym w sobotę przeciwko Stali Kraśnik wygranym 2-0 przez tarnobrzeżan strzelił obydwie bramki.

- Piotrek będzie dużym wzmocnieniem naszego zespołu, jestem o tym przekonany. Przy okazji zwiększy się rywalizacja w drużynie, a to zawsze wszystkim wychodzi na dobre - mówi szkoleniowiec "Siarkowców" Adam Mażysz.

- W Lechu nie miałbym szansy na grę, więc mimo iż kontrakt mój byłby ważny jeszcze przez cztery miesiące, to postanowiłem go rozwiązać. Trener Lecha Jacek Zieliński podpowiedział mi, że mógłbym spróbować swych sił w Siarce. Później zadzwonił do mnie trener Mażysz i tak się znalazłem w Tarnobrzegu. Rok temu awansowałem z Resovią do drugiej ligi, teraz chciałbym taki awans przeżyć z Siarką Tarnobrzeg - powiedział Kamiński.

Piotr Kamiński ma 23 lata, jest wychowankiem Czarnych Połaniec. W swojej karierze reprezentował również barwy Pogoni Leżajsk, Stali Mielec, Lechu Poznań (ME), Motorze Lublin i Resovii Rzeszów. Kontrakt jaki podpisał z Siarką, będzie obowiązywał do końca sezonu 2010/2011.

źródło: Echo Dnia

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem