http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2013-03-13 21:13:36

Podkarpackie OZPN-y odwołują mecze

Powracająca zima pokrzyżowała plany sporej części podkarpackich ligowców. Ze względu na panującą aure większość meczów została odwołana.

Z racji warunków atmosferycznych jakie panują na Podkarpaciu władze Podokręgów Rzeszów i Dębica odwołały wszystkie zaplanowane na ten weekend mecze wszystkich klas rozgrywkowych seniorów oraz grup młodzieżowych.
 
Inaczej na sprawę patrzą władze OZPN Krosno. Wszystkie zaplanowane mecze w krośnieńskiej okręgówce mają zostać rozegrane, chyba że inaczej zadecydują sędziowie tuż przed spotkaniem.
 
Zaistniała sytuacja nie dotyczy ligowców podległych podokręgom Stalowa Wola i Jarosław - tam start rozgrywek zaplanowano na późniejszy termin.
 
Decyzję kiedy zostaną rozegrane odwołane spotkania zapadnie w najbliższym czasie. W podokręgu Rzeszów prawdopodobnie będzie to poświąteczna środa (3 kwietnia), natomiast działacze OZPN Dębica zastanawiają się nad terminami 17 i 24 kwietnia.
 
źródło: strugtyczyn.pl / Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem