2013-03-09 12:03:59

sparing: Stal Rzeszów - Stal Sanok 1-2

Stal Rzeszów wykorzystując wolny termin w związku z przełożeniem meczu ligowego rozegrała sparing w którym przegrała ze Stalą Sanok 1-2.

Rzeszowianie zamiast ligowej potyczki z Olimpią Elbląg rozegrali kolejny mecz kontrolny. Drugoligowcy przegrali z niżej notowanym rywalem 1-2.

Bramkę dla Biało-niebieskich strzelił przy stanie 0-2 powracający do gry po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją Konrad Maca

Gole dla sanoczan zdobyli Damian Niemczyk i Jakub Ząbkiewicz. Spotkanie rozegrano na głównej płycie Stadionu Miejskiego.

STAL RZESZÓW - STAL SANOK 1-2 (0-1)
Bramki:
Maca - Damian Niemczyk, Ząbkiewicz

Stal Rzeszów: Wietecha (60. Lewandowski) - Duda (60. Nakrosius), Baran, Konrad Hus, Pawłowicz (30. Damian Jędryas) - Alancewicz, Persona, Prokić (55. Maca), Koczon (46. Michał Górecki), Szymański (60. Jakub Górecki), Jakubowski

Stal Sanok: (I połowa) Krzanowski - Faka, Węgrzyn, Łuczka, Pluskwik - Niemczyk, Kuzicki, Tabisz, Poliniewicz, Szałamaj - Góra; (II połowa) Chopko - Kokoć, Januszczak, Zarzycki, Jaklik - Ząbkiewicz, Kuzicki, Węgrzyn, Niemczyk, Steliga - Sobolak

źródło: pilka.stal.rzeszow.pl / stal1946sanok.futbolowo.pl