2013-03-08 18:41:02

Terminarz 3 ligi lubelsko-podkarpackiej (runda wiosenna 2012/2013)

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ogłosił pełny godzinowy terminarz rozgrywek rundy wiosennej 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.
 
16. kolejka - 16/17 marca
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 16 marca, 12.00
Stal Sanok - Lublinianka Wieniawa Lublin 16 marca, 14.00
Chełmianka Chełm - Orlęta Łuków 17 marca, 13.00
Stal Kraśnik - Orzeł Przeworsk 17 marca, 14.00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni Jasło 17 marca, 15.00
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała 17 marca, 13.00
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 16 marca, 14.00

17. kolejka - 23/24 marca
Stal Mielec - Polonia Przemyśl 23 marca, 15.00
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski 23 marca, 13.00
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 marca, 11.00
Czarni Jasło - Stal Kraśnik 23 marca, 14.00
Orzeł Przeworsk - Chełmianka Chełm 24 marca, 15.00
Orlęta Łuków - Stal Sanok 24 marca, 15.00
Lublinianka Wieniawa Lublin - Karpaty Krosno 24 marca, 13.00

18. kolejka - 30 marca
Polonia Przemyśl - Lublinianka Wieniawa Lublin 27 marca, 15.00
Karpaty Krosno - Orlęta Łuków 30 marca, 13.00
Stal Sanok - Orzeł Przeworsk 30 marca, 15.00
Chełmianka Chełm - Czarni Jasło 30 marca, 12.00
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 30 marca, 11.30
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Podlasie Biała Podlaska 30 marca, 14.00
Avia Świdnik - Stal Mielec 30 marca, 12.00

19. kolejka - 6/7 kwietnia
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl 6 kwietnia, 15.00
Stal Mielec - Orlęta Radzyń Podlaski 6 kwietnia, 16.30
Podlasie Biała Podlaska - Stal Kraśnik 6 kwietnia, 15.00
Izolator Boguchwała - Chełmianka Chełm 7 kwietnia, 12.00
Czarni Jasło - Stal Sanok 6 kwietnia, 15.00
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 6 kwietnia, 15.00
Orlęta Łuków - Lublinianka Wieniawa Lublin 7 kwietnia, 16.00

20. kolejka - 13/14 kwietnia
Polonia Przemyśl - Orlęta Łuków 13 kwietnia, 15.00
Lublinianka Wieniawa Lublin - Orzeł Przeworsk 14 kwietnia, 11.30
Karpaty Krosno - Czarni Jasło 13 kwietnia, 16.00
Stal Sanok - Izolator Boguchwała 13 kwietnia, 16.00
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska 14 kwietnia, 15.00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Mielec 14 kwietnia, 16.00
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 14 kwietnia, 14.00

21. kolejka - 20/21 kwietnia
Orlęta Radzyń Podlaski - Polonia Przemyśl 21 kwietnia, 15.00
Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 kwietnia, 15.00
Stal Mielec - Stal Kraśnik 20 kwietnia, 17.00
Podlasie Biała Podlaska - Stal Sanok 20 kwietnia, 15.00
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 21 kwietnia, 11.00
Czarni Jasło - Lublinianka Wieniawa Lublin 20 kwietnia, 16.00
Orzeł Przeworsk - Orlęta Łuków 20 kwietnia, 16.00

22. kolejka - 27/28 kwietnia
Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk 27 kwietnia, 15.00
Orlęta Łuków - Czarni Jasło 28 kwietnia, 17.00
Lublinianka Wieniawa Lublin - Izolator Boguchwała 28 kwietnia, 11.30
Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska 27 kwietnia, 17.00
Chełmianka Chełm - Stal Mielec 28 kwietnia, 17.00
Stal Kraśnik - Avia Świdnik 28 kwietnia, 16.00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski 28 kwietnia, 17.00

23. kolejka - 1 maja
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polonia Przemyśl 1 maja, 17.00
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 1 maja, 16.00
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 1 maja, 15.00
Stal Mielec - Stal Sanok 1 maja, 17.00
Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka Wieniawa Lublin 1 maja, 17.00
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1 maja, 16.00
Czarni Jasło - Orzeł Przeworsk 1 maja, 17.00

 
24. kolejka - 4/5 maja
Polonia Przemyśl - Czarni Jasło 4 maja, 16.00
Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 5 maja, 17.00
Orlęta Łuków - Podlasie Biała Podlaska 5 maja, 17.00
Karpaty Krosno - Stal Mielec 4 maja, 17.00
Stal Sanok - Avia Świdnik 4 maja, 16.00
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 5 maja, 17.00
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 maja, 16.00

25. kolejka - 11/12 maja
Stal Kraśnik - Polonia Przemyśl 12 maja, 16.00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Chełmianka Chełm 12 maja, 17.00
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Sanok 12 maja, 16.00
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 12 maja, 16.00
Stal Mielec - Lublinianka Wieniawa Lublin 11 maja, 17.00
Podlasie Biała Podlaska - Orzeł Przeworsk 11 maja, 17.00
Izolator Boguchwała - Czarni Jasło 12 maja, 11.00

26. kolejka - 18/19 maja
Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała 18 maja, 16.00
Czarni Jasło - Podlasie Biała Podlaska 18 maja, 17.00
Orlęta Łuków - Stal Mielec 19 maja, 17.00
Lublinianka Wieniawa Lublin - Avia Świdnik 19 maja, 11.30
Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski 18 maja, 17.00
Stal Sanok - Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 maja, 17.00
Chełmianka Chełm - Stal Kraśnik 19 maja, 17.00

27. kolejka - 25/26 maja
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl 26 maja, 17.00
Stal Kraśnik - Stal Sanok 26 maja, 17.00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno 26 maja, 17.00
Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Wieniawa Lublin 26 maja, 17.00
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 25 maja, 16.00
Stal Mielec - Orzeł Przeworsk 25 maja, 17.00
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała 25 maja, 17.00

28. kolejka - 1/2 czerwca
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska 1 czerwca, 16.00
Czarni Jasło - Stal Mielec 1 czerwca, 17.00
Orzeł Przeworsk - Avia Świdnik 1 czerwca, 17.00
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 2 czerwca, 17.00
Lublinianka Wieniawa Lublin - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca, 11.30
Karpaty Krosno - Stal Kraśnik 1 czerwca, 17.00
Stal Sanok - Chełmianka Chełm 1 czerwca, 17.00

29. kolejka - 8 czerwca
Stal Sanok - Polonia Przemyśl 8 czerwca, 17.00
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 8 czerwca, 17.00
Stal Kraśnik - Lublinianka Wieniawa Lublin 8 czerwca, 17.00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Łuków 8 czerwca, 17.00
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 8 czerwca, 17.00
Avia Świdnik - Czarni Jasło 8 czerwca, 17.00
Stal Mielec - Izolator Boguchwała 8 czerwca, 17.00

30. kolejka - 15 czerwca
Podlasie Biała Podlaska - Stal Mielec 15 czerwca, 17.00
Izolator Boguchwała - Avia Świdnik 15 czerwca, 17.00
Czarni Jasło - Orlęta Radzyń Podlaski 15 czerwca, 17.00
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 czerwca, 17.00
Orlęta Łuków - Stal Kraśnik 15 czerwca, 17.00
Lublinianka Wieniawa Lublin - Chełmianka Chełm 15 czerwca, 17.00
Karpaty Krosno - Stal Sanok 15 czerwca, 17.00
 
źródło: Podkarpacki Związek Piłki Nożnej

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem