2013-03-03 11:58:33

Terminarz 4 ligi podkarpackiej (runda wiosenna 2012/2013)

Podkarpacki ZPN ustalił pełny godzinowy terminarz rozgrywek rundy wiosennej 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2012/2013.
 
Pierwsza kolejka długo wyczekiwanej rundy wiosennej zostanie rozegrana już za dwa tygodnie - 16/17 marca.
 
Na półmetku sezonu liderem tabeli 4 ligi podkarpackiej jest JKS Jarosław. Kolejne pozycje zajmują Crasnovia Krasne, Sokół Sieniawa i Piast Tuczempy. Awansują dwie pierwsze drużyny.
 
Terminarz 4 ligi podkarpaciej (runda wiosenna 2012/2013):
 
16. kolejka  - 16/17 marca
Sokół Sieniawa - Piast Tuczempy 17 marca, 15.00
Przełęcz Dukla - Stal Nowa Dęba 17 marca, 14.30
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Crasnovia Krasne 16 marca, 15.00
LZS Turbia - Resovia II Rzeszów 17 marca, 15.00
Rzemieślnik Pilzno - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 17 marca, 14.00
JKS Jarosław - Wisłok Strzyżów 16 marca, 15.00
Pogoń Leżajsk - Cosmos Nowotaniec 16 marca, 15.00
Strumyk Malawa - Żurawianka Żurawica 17 marca, 12.00
 
17. kolejka - 23/24 marca
Strumyk Malawa - Piast Tuczempy 24 marca, 12.00
Żurawianka Żurawica - Pogoń Leżajsk 23 marca, 15.00
Cosmos Nowotaniec - Crasnovia Krasne 24 marca, 14.00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - JKS Jarosław 23 marca, 15.00
Wisłok Strzyżów - Rzemieślnik Pilzno 24 marca, 14.00
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba 24 marca, 14.00
Przełęcz Dukla - LZS Turbia 24 marca, 14.30
Resovia II Rzeszów - Sokół Sieniawa 24 marca, 11.00
 
18. kolejka - 30 marca
Piast Tuczempy - Resovia II Rzeszów 30 marca, 14.00
Sokół Sieniawa - Przełęcz Dukla 30 marca, 12.00
LZS Turbia - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 30 marca, 15.00
Stal Nowa Dęba - Wisłok Strzyżów 30 marca, 15.00
Rzemieślnik Pilzno - Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 marca, 13.00
JKS Jarosław - Cosmos Nowotaniec 30 marca, 11.00
Crasnovia Krasne - Żurawianka Żurawica 30 marca, 11.00
Pogoń Leżajsk - Strumyk Malawa 30 marca, 11.00
 
19. kolejka - 6/7 kwietnia
Pogoń Leżajsk - Piast Tuczempy 6 kwietnia, 17.00
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 7 kwietnia, 11.30
Żurawianka Żurawica - JKS Jarosław 6 kwietnia, 17.00
Cosmos Nowotaniec - Rzemieślnik Pilzno 7 kwietnia, 14.00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 7 kwietnia, 16.00
Wisłok Strzyżów - LZS Turbia 7 kwietnia, 14.00
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 7 kwietnia, 16.00
Przełęcz Dukla - Resovia II Rzeszów 7 kwietnia, 15.30
 
20. kolejka - 13/14 kwietnia
Piast Tuczempy - Przełęcz Dukla 13 kwietnia, 16.00
Resovia II Rzeszów - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 14 kwietnia, 11.00
Sokół Sieniawa - Wisłok Strzyżów 14 kwietnia, 16.00
LZS Turbia - Kolbuszowianka Kolbuszowa 14 kwietnia, 16.00
Stal Nowa Dęba - Cosmos Nowotaniec 13 kwietnia, 16.30
Rzemieślnik Pilzno - Żurawianka Żurawica 14 kwietnia, 16.00
JKS Jarosław - Strumyk Malawa 13 kwietnia, 16.00
Crasnovia Krasne - Pogoń Leżajsk 13 kwietnia, 16.00
 
21. kolejka - 20/21 kwietnia
Crasnovia Krasne - Piast Tuczempy 20 kwietnia, 16.00
Pogoń Leżajsk - JKS Jarosław 20 kwietnia, 17.00
Strumyk Malawa - Rzemieślnik Pilzno 21 kwietnia, 11.30
Żurawianka Żurawica - Stal Nowa Dęba 20 kwietnia, 17.00
Cosmos Nowotaniec - LZS Turbia 21 kwietnia, 14.00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Sokół Sieniawa 21 kwietnia, 16.00
Wisłok Strzyżów - Resovia II Rzeszów 21 kwietnia, 15.00
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - Przełęcz Dukla 21 kwietnia, 16.00
 
22. kolejka - 27/28 kwietnia
Piast Tuczempy - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 27 kwietnia, 17.00
Przełęcz Dukla - Wisłok Strzyżów 28 kwietnia, 16.30
Resovia II Rzeszów - Kolbuszowianka Kolbuszowa 28 kwietnia, 11.00
Sokół Sieniawa - Cosmos Nowotaniec 28 kwietnia, 16.00
LZS Turbia - Żurawianka Żurawica 28 kwietnia, 16.00
Stal Nowa Dęba - Strumyk Malawa 27 kwietnia, 16.00
Rzemieślnik Pilzno - Pogoń Leżajsk 27 kwietnia, 16.00
JKS Jarosław - Crasnovia Krasne 27 kwietnia, 17.00
 
 
23. kolejka - 1 maja
JKS Jarosław - Piast Tuczempy 1 maja, 17.00
Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 1 maja, 17.00
Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba 1 maja, 17.00
Strumyk Malawa - LZS Turbia 1 maja, 15.00
Żurawianka Żurawica - Sokół Sieniawa 1 maja, 17.00
Cosmos Nowotaniec - Resovia II Rzeszów 1 maja, 14.00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Przełęcz Dukla 1 maja, 17.00
Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 maja, 15.00
 
24. kolejka - 4/5 maja
Piast Tuczempy - Wisłok Strzyżów 4 maja, 17.00
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - Kolbuszowianka Kolbuszowa 5 maja, 17.00
Przełęcz Dukla - Cosmos Nowotaniec 5 maja, 16.30
Resovia II Rzeszów - Żurawianka Żurawica 5 maja, 11.00
Sokół Sieniawa - Strumyk Malawa 5 maja, 17.00
LZS Turbia - Pogoń Leżajsk 5 maja, 16.00
Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne 4 maja, 16.00
Rzemieślnik Pilzno - JKS Jarosław 5 maja, 16.00
 
25. kolejka - 11/12 maja
Rzemieślnik Pilzno - Piast Tuczempy 12 maja, 17.00
JKS Jarosław - Stal Nowa Dęba 11 maja, 17.00
Crasnovia Krasne - LZS Turbia 12 maja, 16.00
Pogoń Leżajsk - Sokół Sieniawa 11 maja, 17.00
Strumyk Malawa - Resovia II Rzeszów 12 maja, 11.30
Żurawianka Żurawica - Przełęcz Dukla 11 maja, 18.00
Cosmos Nowotaniec - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 12 maja, 14.00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłok Strzyżów 12 maja, 17.00
 
26. kolejka - 18/19 maja
Piast Tuczempy - Kolbuszowianka Kolbuszowa 18 maja, 17.00
Wisłok Strzyżów - Cosmos Nowotaniec 19 maja, 16.00
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - Żurawianka Żurawica 19 maja, 17.00
Przełęcz Dukla - Strumyk Malawa 19 maja, 16.30
Resovia II Rzeszów - Pogoń Leżajsk 19 maja, 11.00
Sokół Sieniawa - Crasnovia Krasne 19 maja, 17.00
LZS Turbia - JKS Jarosław 19 maja, 16.00
Stal Nowa Dęba - Rzemieślnik Pilzno 18 maja, 16.00
 
27. kolejka - 25/26 maja
Stal Nowa Dęba - Piast Tuczempy 25 maja, 16.00
Rzemieślnik Pilzno - LZS Turbia 26 maja, 17.00
JKS Jarosław - Sokół Sieniawa 25 maja, 17.00
Crasnovia Krasne - Resovia II Rzeszów 25 maja, 17.00
Pogoń Leżajsk - Przełęcz Dukla 25 maja, 11.00
Strumyk Malawa - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 26 maja, 11.30
Żurawianka Żurawica - Wisłok Strzyżów 25 maja, 18.00
Cosmos Nowotaniec - Kolbuszowianka Kolbuszowa 26 maja, 14.00
 
28. kolejka - 1/2 czerwca
Piast Tuczempy - Cosmos Nowotaniec 1 czerwca, 17.00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Żurawianka Żurawica 2 czerwca, 17.00
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 2 czerwca, 16.00
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - Pogoń Leżajsk 2 czerwca, 18.00
Przełęcz Dukla - Crasnovia Krasne 2 czerwca, 16.30
Resovia II Rzeszów - JKS Jarosław 1 czerwca, 17.00
Sokół Sieniawa - Rzemieślnik Pilzno 2 czerwca, 17.00
LZS Turbia - Stal Nowa Dęba 2 czerwca, 16.00
 
29. kolejka - 9 czerwca
LZS Turbia - Piast Tuczempy 9 czerwca, 17.00
Stal Nowa Dęba - Sokół Sieniawa 9 czerwca, 17.00
Rzemieślnik Pilzno - Resovia II Rzeszów 9 czerwca, 17.00
JKS Jarosław - Przełęcz Dukla 9 czerwca, 17.00
Crasnovia Krasne - OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 9 czerwca, 17.00
Pogoń Leżajsk - Wisłok Strzyżów 9 czerwca, 17.00
Strumyk Malawa - Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 czerwca, 17.00
Żurawianka Żurawica - Cosmos Nowotaniec 9 czerwca, 17.00
 
30. kolejka - 16 czerwca
Piast Tuczempy - Żurawianka Żurawica 16 czerwca, 17.00
Cosmos Nowotaniec - Strumyk Malawa 16 czerwca, 17.00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk 16 czerwca, 17.00
Wisłok Strzyżów - Crasnovia Krasne 16 czerwca, 17.00
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg - JKS Jarosław 16 czerwca, 17.00
Przełęcz Dukla - Rzemieślnik Pilzno 16 czerwca, 17.00
Resovia II Rzeszów - Stal Nowa Dęba 16 czerwca, 17.00
Sokół Sieniawa - LZS Turbia 16 czerwca, 17.00
 
 
źródło: Podkarpacki ZPN

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

anoni 2013-03-03 14:39:47 0 0

JKS i PIAST awans

Tomi 2013-03-03 14:46:40 0 0

Turbia wycofuje się z rozgrywek 4 ligi!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem