2013-03-02 20:33:00

sparing: JKS Jarosław - Czarni Jasło 3-1

Lider 4 ligi podkarpackiej JKS Jarosław pokonał w sparingu grający w 3 lidze zespół Czarnych Jasło 3-1.

Choć w pierwszej części gry nie brakowało sytuacji bramkowych, wszystkie cztery gole padły dopiero po przerwie.

Na początku drugiej połowy spotkania Tomasz Walat dał niebiesko-czarnym prowadzenie. Kilka minut później wyrównał Paweł Setlak.

Końcówka należała do graczy JKS-u. W 80. i 84. minucie gry golkipera Czarnych pokonali Łukasz Oczoś i Mateusz Staroń.

W zespole JKS-u zabrakło kontuzjowanego Damiana Barszczaka oraz Pawła Domszego i Damiana Kaczmarka. Trener Paweł Załoga tym razem obserwował poczynania piłkarzy z ławki.

JKS JAROSŁAW - CZARNI JASŁO 3-1 (0-0)
Bramki: Walat (50), Oczoś (80), Staroń (84) - Setlak (56)

JKS: Cisek (46. Romanow) - B. Kłak, Saramak, Sobczak, Puńko - Raba, Bańka (46. Fedor), Gliniak (46. Wilk), Soczek (46. Staroń) - Jurczak (46. Walat), P. Kłak (46. Oczoś)

Czarni: Ślarski - Brożyna (Setlak), Remut, Bernacki, Grzesiak (Halz) - Munia (Warchoł), Chrząszcz (Kukowski), Skała (Szopa), Wolański, zawodnik testowany (zawodnik testowany) - Złotek

źródło: jksjaroslaw.info / czarnijaslo.pl