2013-03-01 20:03:25

sparing: Wisłok Strzyżów - Lechia Sędziszów Małopolski 1-4

W kolejnym sparingu występujący w 4 lidze podkarpackiej Wisłok Strzyżów uległ Lechii Sędziszów Małopolski 1-4.

Bramkę dla podopiecznych Szymona Grabowskiego strzelił w pierwszej części gry Paweł Pałys.

O ile po 45 minutach Wisłok remisował z ekipą grającą w dębickiej okręgówce, tak po przerwie strzyżowianie stracili trzy bramki nie strzelając ani jednej.

Gole dla Lechii Sędziszów Małopolski zdobyli Paweł Idzik, Tomasz Rogóż i Dawid Kamiński.

Dzisiejszy sparing był przedostatnim sprawdzianem Wisłoka przed startem rundy wiosennej. Ostatni mecz kontrolny strzyżowianie rozegrają 9 marca z drużyną Wisłoki Dębica.

WISŁOK STRZYŻÓW - LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI 1-4 (1-1)