http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2009-12-29 22:12:36

Fatalna sytuacja Hetmana Zamość

Podobne tematy Hetman Zamość
Na dzisiejszym posiedzeniu Rady Miasta uchwalono, że pieniądze wcześniej przyznane Hetmanowi Zamość nie zostaną wpłacone na konto klubu. Powodem tej decyzji jest olbrzymie zadłużenie  klubu oraz bałagan panujący w dokumentach.
 
Nikt nie jest w stanie podać dokładnej kwoty na jaką zadłużony jest zamojski Hetman. Przeprowadzony w klubie audyt pozwala oszacować dług na 1 mln 400 tys złotych. Rządzący w Hetmanie kurator Tadeusz Lizut, w związku z zaistniałą sytuacją, złoży doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, a następnie rezygnację z pełnionej funkcji. W tej sytuacji w Hetmanie nie pozostanie nikt, kto mógłby podjąć jakąkolwiek decyzję.
 
Wśród zamojskich kibiców słychać głosy przepowiadające koniec liczącego sobie 75 lat, zasłużonego dla Polskiej Piłki klubu. Według nich jedynym rozwiązaniem jest ogłoszenie upadłości i odbudowa KS Hetman Zamość od podstaw.

źródło: hetmanzamosc.com

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

HWK 2009-12-30 11:25:04 0 0

a miasto ma nas daleko w d...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem