2013-02-27 22:02:39

sparing: Przełęcz Dukla - Przełom Besko 3-1

Występujący w 4 lidze podkarpackiej zespół Przełęczy Dukla rozegrał kolejny mecz sparingowy, w którym pokonał wicelidera krośnieńskiej klasy okręgówej Przełom Besko 3-1.

Pierwsza bramka dla Przełęczy padła po strzale samobójczym, natomiast kolejne dwa gole dla duklan strzelali Artur Pernal i Michał Kmiecik. Przełom odpowiedział bramką Wojciecha Pasternaka.

Trener Sławomir Walczak przyglądał się grze kandydata do gry w Przełęczy, młodzieżowca którego nazwiska ani przynależności klubowej nie pozanliśmy. Szansę pokazania się dostał także junior Dawid Wojtowicz.

PRZEŁECZ DUKLA - PRZEŁOM BESKO 3-1 (2-0)
Bramki:
samobójcz, Pernal, Kmiecik - Pasternak

Przełęcz: (I połowa): Nowak - Mikos, Wojtowicz, Kmiecik, J.Gonet - Nikody, Śliwiński, Koncewicz,  testowany zawodnik, Soliński - Pernal.

(II połowa): Bazan - Rędowicz, Wojtowicz, Kmiecik, Fornal - Soliński (70. testowany zawodnik), Koncewicz (70. Śliwiński), Walczak, Mielech, Nikody - Kowalski (70. Mormol).

źródło: przeleczdukla1947.futbolowo.pl